icon icon icon

Про компанію

Компанія «ХламОвоз Сервіс» займається вивезенням будівельного сміття та квартирного непотребу, прибиранням прибудинкових територій у Києві й області

Уже 10 років ми оперативно:

— Вивозимо будівельне та промислове сміття;

— Прибираємо домашній непотріб, старі меблі з квартир, будинків і дачних ділянок;

— Звільняємо від мотлоху підвали, горища, технічні поверхи;

— Вивозимо гілки, листя та сніг з територій житлових будинків, підприємств, державних установ й інших об'єктів столиці та області;

— Косимо траву, зрізаємо порость, спилюємо дерева, розчищаємо ділянки;

— Прибираємо й вивозимо різнопланове нехарчове сміття на звалище.

Потрібну послугу можна замовити тут: hlamovoz.com.ua

Наші роботи

Наші переваги

Компанія «ХламОвоз Сервіс» забезпечує вивезення сміття та екологічно безпечну утилізацію відходів і сміття швидко, акуратно, законно.

Що отримає клієнт від співпраці з компанією «ХламОвоз Сервіс»?

Працюємо 24/7. Ви можете призначити вивезення сміття на зручний для вас час, навіть на вихідні, щоб не переривати робочий процес.

Продумуємо логістику від «А до Я». Наші водії сумлінно виконують свою роботу та добре орієнтуються у місті й області, що дозволяє економити час та кошти клієнта.

Наші вантажники виконують усі види вантажно-розвантажувальних робіт відповідно до техніки безпеки, строго дотримуючись технології роботи.

Маємо всю дозвільну документацію і гарантуємо юридичну чистоту документів. Вивозимо сміття на спеціальні полігони, а не залишаємо в лісі або за рогом сусіднього будинку.

Використовуємо сучасну спецтехніку різного об'єму та вантажності (автомобілі «Газель», ЗІЛ, КамАЗ, JCB). Стежимо за справністю наших авто.

Пропонуємо дисконтну програму для постійних клієнтів, яких обслуговуємо позачергово й надаємо їм 10% знижку на всі види послуг.

Виконуємо разові замовлення та укладаємо договори на довгострокову співпрацю.

Вартість й оплата послуг на вивезення будівельного сміття та непотребу в Києві й області

Прайс-лист містить вартість послуг у Києві та області. Ціна на послуги розраховується індивідуально та може змінюватися залежно від вашого місця знаходження, дальності перевезення, обсягу й ваги вашого сміття. А також від додаткових робіт та їх складності, наявності ліфта, необхідності розбирання, сортування сміття нашими вантажниками.

Ми співпрацюємо:

— З приватними особами — вивозимо сміття з квартир, будинків, гаражів, з дачних та котеджних селищ. Можливе укладання договорів або разові послуги;

— З юридичними особами — пропонуємо взаємовигідні довгострокові угоди, укладаємо договори на вивіз будсміття.

Ви можете обрати готівковий чи безготівковий розрахунок за наші послуги. Працюючи з нами без посередників, ви економите до 40%.

Відгуки